Profix

İstanbul Ekran Kartı Tamiri

Rx ve Gtx Ekran kartı serileri başta olmak üzere tüm marka modellerde ekran tamiri hizmeti ile bireysel ve kurumsal hizmet veren firmamız, profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir.

Profix Elektronik olarak bayilerimize ve son kullanıcılara sunduğumuz hizmetlerde teknik bilgiye ve tecrübeye dayalı, elektronik bilgisi yüksek şema ve datasheet okuyarak işlemlere devam edebilen, ezbere ve deneme yanılma yöntemleri ile tespit etmekteyiz.

İstanbul ekran kartı tamiri denildiğinde Türkiye çapında akla ilk gelen firma olarak, teknolojik açıdan son derece yetkin olan personellerimizle ekran kartlarınıza müdahale ediyoruz. Ekran kartında yaşanan sorunun tespit edilmesinden sonra müşteri ile iletişim kurularak çözüm ve fiyatlandırma hakkında bilgi verilir ve işleme başlanır. Yaşanan soruna göre, ekran kartında çeşitli çözümler gerçekleştirilerek ekran kartları teslim edilir.

Firmamız, tamir işleminin en uygun fiyatlı bir şekilde tamirinin gerçekleşmesi açısından gereken özeni göstermektedir.

EKRAN KARTI TAMİRİ İstanbul

İstanbul EKRAN KARTI TAMİRİ ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Ekran kartında yaşanan sorunun tespit edilmesinin ardından, problemin ne olduğuna bağlı olarak değişim veya onarım işlemleri gerçekleştirilir. Tamir işleminin uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak açısından, gereken özen teknik ekibimiz tarafından gösterilecektir. Hasar/arıza tespitinin ardından firmamız, uygulanacak işlem konusunda sizi bilgilendirerek, onayınıza başvuracaktır.

İstanbul EKRAN KARTI TAMİRİ Nasıl Yapılır?

Ekran kartının tamirini nasıl yapıyoruz? İstanbul EKRAN KARTI TAMİRİ nasıl yapılır? İlk olarak tamir işlemlerinin yapılması için olması gereken bilgisayarın incelenmesidir. Macbook, masaüstü bilgisayar ya da laptop/notebook olması durumuna göre nasıl bir inceleme yapılacağı belirlenecektir.

  • Ekran kartı incelemesi: Tamir öncesinde mutlaka bir inceleme olacaktır. Kartınızın fiziki ve yazılımsal kontrolleri yapıldıktan sonra hasarın hangi tarafta olduğu tespit edilir. Onarım öncesinde ekip üyelerimiz mutlaka onayınıza başvuracaktır.
  • Ekran kartı değişimi: Çözüm olarak ekran kartının değişmesi gerekirse, ilk iş olarak değişim işlemi yapılması gereken kart temin edilir. Profix Elektronik olarak ekran kartını kendimiz temin ediyoruz. Bunun için ekran kartı temini için firmamız en uygun ödemelerden orijinal ekran temin ediyor.
  • Ekran kartı onarımı: Hasarın durumuna göre ekran kartının onarımının yapılması söz konusudur. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak ekran kartı onarımının yapılmasının da sağlayabiliriz. Ekibimiz incelemelerinden sonra çözümü sağlayacaktır.

Onarım ve değişim konusuna gerekeni yapıyoruz. Dilerseniz siz de hemen masaüstü bilgisayar, tablet ya da laptop/notebook üzerinden direkt olarak çözümü sağlamak için aşama aşama kontrolleri yapıyoruz. Ekibimiz bu alanda sunulacak olan seçenekler üzerinden hemen onarım yapacaktır. Dilerseniz siz de ekran kartı tamiri konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Kartı Kalitesi

Ekran kartınız onarılacak bir durumda değilse ve değişmesi gerekiyorsa, bu işlem esnasında mutlaka orijinal parça kullanılacaktır. Değişim öncesinde ekran konusunda da bilgi verilir. Mutlaka orijinal ekran kullanılmasına özen gösteriyoruz. Ekibimiz değişim öncesinde sizi ekran konusunda bilgilendirir. Bu sayede direkt olarak ekranın kalitesinden emin olursunuz.

  • Masaüstü için birebir uygun
  • Tabletler için birebir uygun
  • Notebook/laptop için birebir uygun

Gibi tamamen profesyonel bir şekilde ekranın temin edilmesi ve değişimin yapılması sağlanacaktır. Herhangi bir şekilde ekranın değiştirilmesini istemeniz durumunda, hemen değişim için temin edilen ekran üzerinden işlemler yapılacaktır. Ekibimizden bilgi alarak güvenli bir şeklide ekran değişimini talep edebilirsiniz.

EKRAN KARTI TAMİRİ Fiyatları

Ekran kartı tamirinin yapılması için firmamızdan hizmet almak istemeniz durumunda, hemen fiyat konusunda da bilgi veriyoruz. Ekibimiz bu alanda en iyi şekilde hizmet sunuyor. En güvenli ve en avantajlı şekilde ekran kartının değişimi sağlanıyor. Sunulacak olan seçenekleri değerlendirmeniz durumunda, siz de bu alanda avantaj elde etmiş olacaksınız. Ekran kartı tamiri için en uygun fiyatları sunuyoruz. Ekonomik ödemelere yer verilen fiyatlarımız sayesinde, siz de hemen bu alanda avantaj elde edebilirsiniz. Sunulacak olan ekran değişimi ücreti son derece uygundur. EKRAN KARTI TAMİRİ fiyatları aynı zamanda ekran kartının ekonomik temin edilmesi durumunda da avantajlı olacaktır. Hemen bilgi almanız mümkün.

Etiket Buludu: EKRAN KARTI TAMİRİ İSTANBUL, İSTANBUL EKRAN KARTI çip arızası TAMİRİ, İSTANBUL EKRAN KARTI TAMİRİ, İSTANBUL EKRAN KARTI TAMİRİ fiyatı, İSTANBUL laptop EKRAN KARTI TAMİRİ fiyatı, masaüstü EKRAN KARTI TAMİRİ İSTANBUL

HİZMETLERİMİZ

Alanında Uzman Mühendis Kadromuz ile başta Ekran Kartı Tamiri olmak üzere Notebook, Laptop, Macbook & iMac arızlarına profesyonel çözümler sunuyoruz.

TOP