Profix

Blog

Perşembe, 04 Kasım 2021 / Published in Blog
MODELLERİNE GÖRE EKRAN KARTI TAMİRİ, EKRAN KARTI TAMİRİ İSTANBUL,

Bir bilgisayarda işlemler işlemcinin, görüntüler ise EKRAN KARTInın eseridir. Bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birim, ekran kartı olarak adlandırılır. EKRAN KARTI, bilgisayarda bulunan grafikleri veri olarak işleyerek bilgisayar ekranına görüntü olarak yansıtır. Bilgisayarda kullanılan programın işlem hacmi görüntü kalitesini de belirler. Çünkü bu işlemin yoğunluğu arttıkça ekran kartına binen yük de artacaktır. Buna ek olarak oyunlardaki performansın en önemli belirleyicilerinden biri ekran kartıdır.
Dolayısıyla ekran kartının kalitesi görüntünün kalitesini de belirler. Örneğin, daha yüksek çözünürlük için daha yüksek kapasiteli bir ekran kartına ihtiyaç vardır. Ekran kartları bu noktada farklı türlere ayrılarak, kullanıcılarına farklı kalitelerde hizmetler sunmaktadır. Bazen ekran kartınız fiziksel veya yazılımsal sebeplerden dolayı arızalanabilir. Ekran kartınızda bir problem olduğu takdirde görüntünün tamamen gitmesi, görüntüde kesilmeler yaşanması veya görüntü kalitesinde bozulmalar yaşanması gibi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bilgisayarınızı kullanmaya devam etmeniz pek mümkün olmayacaktır. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan güvenilir bir firma arayışınız tam da bu noktada başlayacaktır. İSTANBUL EKRAN KARTI TAMİRİ hizmetiyle, firmamız müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyor. MODELLERİNE GÖRE EKRAN KARTI TAMİRİ yapıyoruz. Tamir işlemi gerçekleştirdiğimiz başlıca modeller aşağıda yer almaktadır.

RX470 Mining Ekran Kartı Tamiri

Profix Elektronik’in müşterilerine sunduğu hizmetlerden biri RX470 MINING EKRAN KARTI TAMİRİ hizmetidir. Problemin teknisyenlerimiz tarafından tespit edilmesinin ardından, EKRAN KARTI TAMİRİ İSTANBUL içerisinde kısa sürede gerçekleştirilir ve tarafınıza teslim edilir.

RX570 Ekran Kartı Tamiri

Tamir hizmetlerimizden bir diğeri RX570 EKRAN KARTI TAMİRİ hizmetidir. Ekran kartındaki sorun kısa sürede tespit edilerek, müşteri bilgilendirilmesi gerçekleştirilir. EKRAN KARTI İSTANBUL’ da tamir onayı almadan kesinlikle işlem yapılmaz.

RX580 Ekran Kartı Tamiri

RX580 EKRAN KARTI TAMİRİ, Profix Elektronik tarafından uzmanlıkla gerçekleştirilmektedir. EKRAN KARTI TAMİRİ yaptırmak istiyorsanız Profix Elektronik sizin için doğru adres.

Ekran Kartı Fiyatları

EKRAN KARTI FİYATLARI; bellek tipi, bellek miktarı, bellek ara yüzü, arabirim çeşidi, grafik işlemci markası ve marka seçeneklerine göre farklılık gösterebilmektedir. EKRAN KARTI TAMİRİ İSTANBUL, uygun fiyatlı ekran kartı tamiri hizmeti veriyor.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cuma, 29 Ekim 2021 / Published in Blog
MACBOOK TAMİRİ İSTANBUL, İSTANBUL MACBOOK TAMİRİ, İSTANBUL MACBOOK servis fiyatlandırması, İstanbul MACBOOK pil değişimi fiyat, İSTANBUL MACBOOK ekran değişimi fiyatı
Cuma, 29 Ekim 2021 / Published in Blog
İSTANBUL LAPTOP TAMİRİ
Cuma, 29 Ekim 2021 / Published in Blog
İSTANBUL EKRAN KARTI TAMİRİ

Alanında Uzman Mühendis Kadromuz ile başta Ekran Kartı Tamiri olmak üzere Notebook, Laptop, Macbook & iMac arızlarına profesyonel çözümler sunuyoruz.

TOP